Amber Aparthotel Autor : Martens kategoria: HotelAmber Aparthotel znajduje się w centrum Bielska-Białej - na starym rynku. Jest fantastyczną bazą wypadową podczas pobytu w Bielsku-Białej. Na terenie całego obiektu dostępny jest internet - bez dodatkowych opłat.Wysokość : 339.00 m n.p.m.

Amber Aparthotel posiada 20 apartamentów po renowacji. Z myślą o gościach podróżujących samochodami obiekt udostępnia parking. Hotel znajduje się blisko wielu barów, kawiarni i restauracji. Co sprawia, że jest doskonałą wypadową bazą dla szukających wieczornej zabawy a także smacznego jedzenia.

Apartamenty w Amber Aparthotel mają na wyposażeniu mini bar, lodówkę i aneks kuchenny. W każdym pokoju znajduje się telewizor LCD z telewizją kablową i łazienkę en suite.

Restauracja znajdująca się w hotelu oferuje każdego ranka śniadania w formie bufetu.

W okolicach hotelu są takie miejsca jak Galeria Bielska BWA, Zamek Sułkowskich i Teatr. Z tego powodu będąc w hotelu posiadamy łatwy dostęp do wielu kluczowych atrakcji turystycznych Bielska-Białej. W pobliżu Bielska-Białej znajdują się takie miejsca, jak Szczyrk i Ustroń. Można wybrać się na wycieczkę na Babią Górę.

Adres: ul. Cieszyńska 5, Bielsko-Biała