Beaver 3 High Peak Namiot 3-osobowy Autor : Martens kategoria: Sprzęt turystyczny
Produkt dostępny w sklepach:
Specyfikacja:


ilość osób: 3
wodoodporność: 1000mm
stelaż: włókno szklane
waga: 2,6 kg
podłoga: polietylen
tropik: poliester pokryty PU, wejście mesh
wymiary po spakowaniu: 54x13cm
wymiary: 180x200x120cm


Dokonując zakupu namiotu oczekujesz wygody podczas wypoczywania pod namiotem. Namiot Beaver 3 marki High Peak to bardzo dobre potwierdzenie tego, że nocowanie pod namiotem może być przyjemnością w najwyższej formie. Przynajmniej tak pisze producent...


Namiot Beaver 3 posiada dużo przestrzeni. Jedna duża sypialnia gwarantuje komfortowy nocleg dla trzech osób, a dzięki wykonaniu z oddychającego materiału będziesz pewny, że po nocy wewnątrz namiotu wciąż będzie świeżo, a temperatura będzie optymalna. Poza tym tropik odporny jest na deszcz do 1000mm słupa wody, co sprawia, że Beaver 3 znajdzie zastosowanie podczas wakacji. W czasie letniego deszczu, będziesz mógł być pewny, że wilgoć nie przedostanie się do wnętrza. Także od spodu - podłoga wykonana jest polietylenu, który perfekcyjnie izoluje od podłoża. Koniec z brakiem komfortu i zaziębieniem powodowanym wilgocią z ziemi!

Namiot Beaver 3 rekomendujemy na rowerowe lub piesze wędrówki. Po złożeniu jest mały i niewiele waży, dzięki zastosowaniu nowych materiałów, np. szklanego włókna, a rozkładanie namiotu nie sprawia kłopotów.